Ziemellatvija.lv ARHĪVS

Ceļotāju stāstu vakars „Gruzija – kontrastu valdzinājums”

Ceļotāju stāstu vakars „Gruzija – kontrastu valdzinājums”

29.oktobrī plkst.18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrā (TIC) Rīgas ielā 10 notiks šīs sezonas otrais Ceļotāju stāstu vakars, kā laikā interesentiem būs iespēja iepazīties ar Gruzijas kontrastiem dabā, ēdienos un cilvēku dzīvēs. Pa Gruzijas skaistākajām un, iespējams, vēl neiepazītām vietām izvedīs ģeogrāfe, gide un tūrisma aģentūras „Balt-Go” vadītāja Līga Pommere.

Dodoties ceļojumā pa Gruziju, pāris stundās būs iespēja iepazīt Kaukāza kalnu virsotnes, dievnamus, kā arī no skarbiem ledājiem pārcelties līdz siltai jūrai. Krāšņās pilsētas Tbilisi un Batumi iepazīstinās ar savu arhitektūru, bet Kahetijā varēs vērot plašos vīnogu laukus un uzzināt, kā tiek spiesta vīnogu sula. 

Aicinām ikvienu interesentu doties ceļojumā pa neskartajām dabas bagātībām, izzināt gruzīnu viesmīlību un aizraujošos piedzīvojumus.

Dalība Ceļotāju stāstu vakarā ir bez maksas. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties laicīgi, rakstot e-pastu tic@valmiera.lv, ierodoties Valmieras TIC vai zvanot pa tālruni 64207177.