FK “Smiltene/ BJSS” aicina līdzjutējus atbalstīt komandu svarīgā kaujā pret “Rēzeknes FA”

Toms Markss

2017. gada 19. maijs 11:16

273
FK  “Smiltene/ BJSS” aicina līdzjutējus atbalstīt komandu svarīgā kaujā pret “Rēzeknes FA”

Svētdien pulksten 18:30 Latvijas Futbola čempionāta komanda.lv 1. līgas sestās kārtas spēlē “Smiltene/ BJSS” savā laukumā uzņems spēcīgo “Rēzeknes FA” vienību. Uz gaidāmo spēli aicināti visi Smiltenes novada sporta līdzjutēji. Iepriekšējās kārtas spēlē smiltenieši otrā puslaika beigās izrāva neizšķirtu pret JDFS “Alberts”.

Raimonda Dūmiņa un Anda Rozīša vadītā “Smiltene/ BJSS” komanda komanda.lv 1. līgas čempionātā aizvadījusi piecas spēlēs, kurās izcīnīta viena uzvara, viens mačs noslēdzās neizšķirti, bet trīs reizes smiltenieši laukumu bija spiesti atstāt zaudētāju lomā. Jāņem gan vērā, ka pēdējās divās spēlēs komanda izcīnījusi četrus punktus. Nedaudz negaidīti ar rezultātu 1:0 tika pārspēta BFC “Daugavpils” komanda, kamēr aizvadītajā nedēļā smiltenieši izrāva punktu pret principiālajiem pretiniekiem – JDFS “Alberts” vienību.

Spēlē pret “Albertu”, “Smiltene/ BJSS” sastāvā debitēja Rūdis Rozītis. Rūdis otrajā puslaikā nomainīja Reinholdu Klotu, ieņemot vietu aizsardzības malā. Spēli veiksmīgāk iesāka viesi, kuri arī pirmie izvirzījās vadībā. 11. minūtē vienatnē pret Dagni Sauso nonāca bijušais “Audas” spēlētājs Ainārs Daudziešans, kurš ar precīzu sitienu no distances pārspēja mājinieku vārtsargu. Arī turpinājumā vairāk momentu bija “Albertam”, bet puslaiku abas komandas noslēdza pie rezultāta 0:1.

Otrā puslaika otrajā daļā ievērojami aktivizējās smiltenieši, par ko arī tika atalgoti. Spēles 88. minūtē pretinieku soda laukumā tika pārkāpti noteikumi pret radošo smilteniešu pussargu Kristeru Aldi Puriņu. Galvenā tiesnese Viola Raudziņa piešķīra 11 metru soda sitienu, ko realizēja Elvis Teremko, gūstot jau savus otros vārtus sezonā. Pēdējās minūtēs mājinieki centās arī izraut uzvaru, tomēr tas nenotika. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1.

Jau šīs nedēļas svētdienā Smiltenes stadionā gaidāma nākamā kauja. Mājinieku vienība savā laukumā uzņems spēcīgo Latgales vienību  - “Rēzeknes FA”. Rēzeknieši turnīra tabulā ieņem dalītu trešo/ ceturto vietu. Komandas rēķinā izcīnīti 10 punkti. Pēdējās kārtas spēlē aizraujošajā Latgales derbijā komandas nospēlēja 0:0 pret “Daugavpili”.

Gaidāmajai spēlei pret Rēzekni, “Smiltene/ BJSS” gatavojas labā noskaņojumā. Spēlēt būs gatavi teju visi vadošie komandas spēlētāji. Pamazām spēļu apritē atgriežas Artūrts Stūris, kurš traumas dēļ izlaida teju visu iepriekšējo sezonu. Komandas vārtu drošība arī šajā spēlē tiks uzticēta pirmajam vārtsargam Dagnim Sausajam.

Pretinieku komandā toni nosaki pieredzējuši spēlētāji – Dmitrijs Borisovs, Dmitrijs Silovs un Guntars Silagailis. Ievērojamu pastiprinājumu dod arī leģionāri no Krievijas – Antons Vakuļins, Danils Gronskis un Ivans Šulga. Tāpat sastāvā ir arī ukrainis Ņikita Kračinskis.

Spēles sākums Tepera stadionā šajā reizē svētdien būs  nedaudz neierastā laikā – pulksten 18:30. Uz gaidāmo cīņu aicināti visi Smiltenes novada sporta līdzjutēji.