Līderos VeloLifestyle/SmiltenesBJSS audzēkņi

Agnis Apse

2017. gada 22. jūnijs 09:04

2326

18.06.2017. Smiltenē, jaukos laika apstākļos, tika aizvadīts SEB MTB maratona 3.posms. Mājas trasē, vairāki trenera Agņa Apses audzēkņi devās cīņā ar konkurentiem, pārstāvot SK VeloLifestyle un komandu VeloLifestyle/SmiltenesBJSS.

Rasēns bērnu braucienā, teicamu sacensību aizvadīja Mārtiņš Dombrovskis, kurš izcīnīja uzvaru savā vecuma grupā (2008.dz.g.). Mārtiņš ir uzvarējis arī iepriekšējos divos posmos un ir pārliecinošs līderis kopvērtējumā.

Arī vecākajā bērnu brauciena grupā (2007.dz.g.),kopvērtējuma līdera krekliņš pieder, VeloLifestyle/SmiltenesBJSS audzēknim, Oliveram Jēkabam Skrapcim, kurš Smiltenes posmā ierindojās - 3 vietā. Iepriekšējos divos, Cēsu un Siguldas posmos Oliveram attiecīgi - 2 un 4 vietas.

Vēl šajā vecuma grupā startēja Dāniels Apse, kurš piedzīvoja sāpīgu kritienu uz pašas finiša līnijas un ierindojās - 6 vietā. Abos iepriekšējos posmos Dānielam - 8 vietas, kas kopvērtējumā ļauj atrasties - 7 pozīcijā.

Pirmo pieredzi velo sacensībās guva Adrians Zaķis, kurš finišēja - 19 vietā.

Apvienotajā zēnu un meiteņu (2011.dz.g.) vecuma grupā, pārstāvot SK VeloLifestyle, 12 vietu izcīnīja Nikola Anna Skrapce un 13 vietu Ritvars Melderis. Starp šī brauciena meitenēm, Nikolai - 2 vieta.

24km., Mammadaba distancē, W-14 grupā Klintai Zvejniecei - 9 vieta. Abos pirmajos posmos Klinta izcīnīja - 8 vietas un arī kopvērtējumā pēc trijiem posmiem viņai - 8 vieta.

M-14 grupā Denijam Solomko - 52 vieta un 46v. kopvērtējumā.

38km., Virši-A tautas distancē, mājas posmā, startēja pieci VeloLifestyle/SmiltenesBJSS audzēkņi.

W-16 grupā Evai Elīzai Leikartei - 5 vieta. Pirmajos divos posmos Evai attiecīgi - 5; 6 vietas un pašlaik kopvērtējumā - 5v.

M-16 grupā Egilam Melderim - 15 vieta, iepriekšējos posmos - 17: 15 vietas un 10v. kopvērtējumā. Vēl šajā grupā startēja Emīls Būda, kuram - 38v. posmā un 34v. kopvērtējumā.

TW-18 grupā Katei Alīsijai Apsei - 6 vieta un Unai Dombrovskai - 9v. Unai arī izcīnītas divas sestās vietas pirmajos posmos, kas pašlaik dod - 5v. kopvērtējumā.

Jau 2.07. notiks nākošais SEB MTB maratona 4.posms, kurš tiks aizvadīts Kuldīgā.