VeloLifestyle/SmiltenesBJSS veiksmīgi startē Talsos

Agnis Apse

2017. gada 25. jūlijs 09:57

315

Talsos norisinājās riteņbraukšanas šosejas seriāla "Cerību kauss" 6.posms, kura ietvaros aizvadīja grupas braucienus, kā arī bērnu sacensības.

Pirmais  uz starta, lai veiktu 31 kilometra distanci, stājās C, D grupas zēni un B, C grupas meitenes, starp kuriem bija VeloLifestyle/SmiltenesBJSS audzēkņi Eva Elīza Leikarte, Nadīna Kučere un Olivers Jēkabs Skrapcis. Sacensību gaitā izveidojās divu cilvēku atrāviens, kuri savā starpā noskaidroja uzvarētāju, bet pārējās vietas tika sadalītas lielās grupas (34 cilvēki) finiša spurtā, starp kuriem bija visi mūsu komandas dalībnieki.

B grupā Jaunietēm, 2.vietu izcīnīja Nadīna Kučere, bet 3.vietu Eva Elīza Leikarte.

D zēnu grupā, 8.v. Oliveram Jēkabam Skrapcim.

Nākamais starts bija 39.km. distance, B grupas zēniem, kurā veiksmīgi startēja Egils Melderis un finišā ierindojās 11.vietā.

Bērnu sacensībās, savā meiteņu vecuma grupā, uzvaru izcīnīja Nikola Anna Skrapce.