Noslēdzies Filter velokauss un Vienības velobrauciens

Agnis Apse

2017. gada 6. septembris 08:52

958

Svētdien, 27.augustā,  Ainažos ar 25 kilometru individuālo braucienu, noslēdzās Filter velokausa 2017. gada sezona, kurā sekmīgi startēja vairāki VeloLifestyle/SmiltenesBJSS audzēkņi. Šajās, šosejas sacensībās, dalībnieki aizvadīja 5.posmus, no kuriem divi bija pāru braucieni, bet pārējie - individuālā brauciena posmi.

Sezonas kopvērtējumā, labu rezultātu sasniedza Nadīna Kučere, kura starp sievietēm izcīnīja 3.vietu un uzvarēja savā vecuma grupā. Vēl savās vecuma grupās uzvarēja Olivers Jēkabs Skrapcis un Egils Melderis, bet Evai Elīzai Leikartei - 2.vieta.

Jau 3.septembrī devāmies uz Siguldu, lai piedalītos 27. Latvijas Riteņbraucēju Vienības braucienā, kurā piedalījās 5500 dalībnieki. Arī šeit atzīstamus rezultātus uzrādīja VeloLifestyle/SmiltenesBJSS audzēkņi. Tautas braucienā, TM vīru grupā, kurā finišēja 2451 dalībnieki, 17.vietu izcīnīja Egils Melderis. TW sieviešu grupā, starp 996.dalībniecēm, 7.vieta Nadīnai Kučerei un 15.vieta Evai Elīzai Leikartei.

Vēl no komandas dalībniekiem startēja Una Dombrovska un Emīls Būda.