Ziemellatvija.lv ARHĪVS

Volejbola “TOP kauss 2018.” 1.posms

17.kausa izcīņa skolu komandām volejbolā, ko pazīstam kā „Lāses kauss”, šogad ir mainījis nosaukumu un startē kā „TOP kauss 2018”.

20.aprīlī Smiltenes tehnikuma sporta hallē notika “TOP kausa 2018” izcīņas 1.posma sacensības volejbolā vidusskolu grupā. 1.posma/atlases sacensību organizēšana uzticēta Smiltenes sporta skolai, jo skolai ir licencēta volejbola programma. Dalību šajā posmā bija pieteikuši seši novadi -  Smiltenes, Alūksnes, Apes, Jaunpiebalgas, Valkas un Strenču novads, bet atlases sacensībās spēlēja Smiltenes, Jaunpiebalgas un Valkas novada skolu komandas.

Sacensības risinājās divās vecuma grupās. 1.grupā (1998.-2001.g.dz.) jauniešiem startēja 4 komandas - Smiltenes vidusskola,  Smiltenes tehnikums, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija un Jaunpiebalgas vidusskola.

Šogad pārliecinoši uzvarēja Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas komanda.  Komandā spēlēja Toms Gailis, Mārtiņš Ķaukulis, Pēteris Jaunslavietis, Rūdolfs Baumanis, Rihards Vabalis, Rūdolfs Ģērmanis, Roberts Teters, Armands Plociņš, Eduards Visockis, Daniels Lielbiksis.  2.vietu izcīnīja Smiltenes tehnikuma jaunieši – Kristiāns Ošiņš, Alvils Maksimovs, Raivis Jermaks, Raitis Plukšs, Niks Kristers Glāznieks, Andris Vīksna, Dāvis Staškevičs, Emīls Artūrs Sorokins. 3.vietā Smiltenes vidusskola – Jānis Aivis Ceriņš, Daniels Mūrnieks, Artūrs Hļebņikovs, Matīss Velps, Ričards Rullis, Reinholds Klots, Roberts Juris Kvelde, Toms Ķikuts, Krists Ūdris. 4.vietā ierindojās Jaunpiebalgas vidusskolas komanda.

2.grupā (1998.-2001.g.dz.) jaunietēm piedalījās 3 komandas – Smiltenes vidusskolas, Smiltenes tehnikuma un Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas jaunietes.

1.vietu  izcīnīja  Smiltenes tehnikuma jaunietes – Liena Zazerina, Elvita Grudule, Sindija Kalīte, Dinija Gabranova, Kristīne Miezīte, Līga Simtniece, Laila Guste. 2.vietā ierindojās Smiltenes vidusskolas komanda (Laura Rubene, Marta Deņīsova, Elīna Butka, Elvīra Miesniece, Daniela Brikmane, Linda Mišukova, Elīna Skopāne, Lauma Melece). 3.vietā Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas komanda (Monta Amanta Mazure, Elīna Šnuka, Krista Dimiņa, Madara Vaļģe, Rēzija Vabale, Dita Ikšele, Enija Stahovska, Jete Jozefīne Jansone, Kristiāna Bormane, Dana Deņisova).

Uz finālsacensībām  7.aprīlī Rīgā Olimpiskajā Skonto hallē dosies Smiltenes tehnikuma jaunietes un Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas jauniešu komanda.

Ja laimēsies izlozē, tad cerības startēt finālā vēl saglabā Smiltenes tehnikuma jaunieši.