Smiltenes vieglatlēti pārved 24 medaļas

Sandra Pētersone

2018. gada 28. februāris 11:02

886

Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) jaunie vieglatlēti, treneru Ingara Grēna un Sindijas Grēnas audzēkņi, sevi lieliski parādījuši vieglatlētikas atklātajās sacensībās telpās, ko februāra nogalē sarīkoja Valmieras bērnu sporta skola.

Konkurencē ar Valmieras, Limbažu un Rūjienas sporta skolu audzēkņiem  U-10 un U-12 grupās smiltenieši  izcīnīja pavisam 24 medaļas un piedevām uzvarēja jauktajā stafetē (komandā četri zēni un četras meitenes).

I. Grēns īpaši uzteic Smiltenes BJSS audzēkņus Valēriju Čuhnovu un Jēkabu Šubi, kuri uzvarēja gan 60 metru sprintā, gan 180 metru skrējienā (garajā sprintā).  60 metru sprintā Valērijai ir ļoti labs rezultāts –8,82 sekundes, tāpat arī Jēkabam– 9,0 s,” piebilst I. Grēns.

No I. Grēna audzēkņiem sacensībās piedalījās V. Čuhnova, R. Skorenko, D, Kainaize un Mārcis Āboliņš. Pārējie ir S. Grēnas trenētie audzēkņi