Riteņbraucējiem veiksmīgs sezonas sākums

Agnis Apse

2018. gada 18. aprīlis 13:08

2037

VeloLifestyle/SmiltenesBJSS audzēkņi sekmīgi aizvadījuši pirmos šīs sezonas startus šosejas riteņbraukšanas sacensībās. Sestdien, 7.aprīlī Biķerniekos norisinājās RRS atklāšanas sacensības un nedēļu vēlāk 14.-15.aprīlī, Dobeles pusē esošajā Apguldē un Kroņaucē, notika sezonas pirmā posma sacensības Latvijas jaunatnes šosejas riteņbraukšanā “Cerību kauss”.

Uz Biķerniekiem, kur norosinājās individuālie braucieni, devās septiņi VeloLifestyle/SmiltenesBJSS audzēkņi, no kuriem divi izcīnīja vietas uz goda pjedestāla. Savā, D zēnu vecuma grupā, 1.vietu izcīnīja Olivers Jēkabs Skrapcis, un B grupā jaunietēm, 3.vieta – Evai Elīzai Leikartei.

Vēl, D zēnu grupā startēja Daniels Apse kuram 5.v. 20 dalībnieku konkurencē.

C grupā meitenēm, 4.v. - Klintai Zvejniecei.

B grupā jauniešiem 24.v. - Egilam Melderim, un 29.v. - Rūdolfam Balodim, kuram šīs bija pirmās ind.br. sacensības.

A grupā juniorēm, 4.v. - Nadīnai Kučerei.

Dobeles pusē 14.-15.04. notika individuālie un grupas braucieni. Kā jau katru gadu ierasts, spēcīgu konkurenci šajās sacensībās padarīja meitenes un zēni no Lietuvas.

Individuālajā braucienā atkal teicamus rezultātus uzrādīja mūsu D grupas zēni, kur, 20 dalībnieku konkurencē, uzvarēja Olivers Jēkabs Skrapcis, bet 3.v. izcīnīja Dāniels Apse.

Grupas braucienā, sīvā cīņā ar sāncensēm, ļoti labu rezultātu uzrādīja Eva Elīza Leikarte, kura finiša spurtā savā, B grupā jaunietēm, izcīnīja 2.vietu.