Ziemellatvija.lv ARHĪVS

Valkas florbolisti neapstājas. Šovakar mājas spēle pret komandu "Jaunjelgava/Daudzese"

Aldis Dubļāns

2019. gada 22. februāris 11:42

360
Valkas florbolisti  neapstājas. Šovakar mājas spēle pret komandu "Jaunjelgava/Daudzese"

Florbola klubs “Valka” Latvijas čempionāta 2. līgā Austrumu zonā izbraukuma spēlē pret “Rēzeknes novada” komandu
16. februārī pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 12:5.

Lai gan pirmos divus vārtus guva laukuma saimnieki, jau pirmās trešdaļas noslēgumā valcēnieši izvirzījās vadībā ar 3:2. Otrās trešdaļas noslēgumā mūsu puiši rezultāta starpību palielināja līdz 6:3. Līdz spēles finālsvilpei FK “Valka” rezultātu dubultoja, gūstot vēl sešus vārtus, kamēr pretinieki spēja atbildēt tikai ar diviem. Tātad gūta neapšaubāma uzvara ar 12:5.
Par labāko spēlētāju mūsu komandā atzīts Armands Valtiņš. Viņš šajā spēlē guva četrus vārtus. Par vienu rezultativitātes punktu vairāk sapelnīja spēlējošais treneris Klāvs Bošs, viņam pieci punkti (2+3). Interesanti, ka pie tik lielas rezultāta starpības rēzeknieši mūsu vārtvīru Klaidu Maļcevu patraucēja ar 46 metieniem, kamēr viesi meta 49 reizes.

Šovakar plkst.20 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē FK "Valka" 2.līgas komanda mērosies spēkiem ar komandu "Jaunjelgava/Daudzese".