Smiltenei sagrāve un priekšpēdējā vieta

Oskars Morozovs

2021. gada 8. septembris 14:14

174

Pamatīgu sagrāvi “Optibet Nākotnes līgas” spēlē svētdien, 5. septembrī, piedzīvoja “Smiltenes/BJSS” futbolisti, kas viesos ar 0:8 (0:4) piekāpās SK “Super Nova”.

Pirmajā puslaikā smilteniešu vārtos bumba nonāca četras reizes – 10., 14., 30. un 37. minūtē, taču pēc pārtraukuma Smiltenes futbolistiem neveicās labāk, jo laukuma saimnieki guva vēl četrus vārtus – 47., 64., 81. un 85. minūtē. Ar četriem vārtu guvumiem rīdzinieku rindās atzīmējās Igors Kovaļkovs.

Smilteniešiem šis bija piektais zaudējums pēc kārtas, pēc kura pirmās līgas turnīra tabulā FK “Smiltene/BJSS” noslīdējis jau uz priekšpēdējo, devīto vietu, un pēdējās vietas īpašnieki “Saldus SS/Leevon” futbolisti atrodas no smilteniešiem vairs tikai divu punktu attālumā.

Nākamo spēli Smiltenes komanda aizvadīs sestdien, 11. septembrī, kad viesosies Ķekavā pie turnīra līderiem “Audas” futbolistiem.