Valcēniešiem zaudējums Cēsīs

Oskars Morozovs

2021. gada 16. oktobris 15:16

58

Zaudējumu Latvijas futbola čempionāta trešās līgas Ziemeļu zonas spēlē piektdien, 15.oktobrī, piedzīvoja FK “Valka” futbolisti, viesos ar 1:3 (2:1) piekāpjoties Cēsu vienībai.

Rezultātu ar Klāva Kārkliņa precīzu sitienu spēles trešajā minūtē atklāja valcēnieši, tomēr prieks nebija ilgs, jo jau septītajā minūtē cēsnieki rezultātu izlīdzināja, bet pirmā puslaika izskaņā izvirzījās vadībā ar 2:1.

Otrā puslaika astotajā minūtē laukuma saimnieki panāca jau 3:1 un ar tādu rezultātu spēle arī noslēdzās.

Pēc 13 spēlēm Valkas futbolisti turnīra tabulā ar 12 punktiem atrodas piektajā vietā astoņu komandu konkurencē.

Sezonas noslēdzošo spēli FK “Valka” aizvadīs 23.oktobrī savā laukumā pulksten 15:00 tiekoties ar līgas vājāko komandu – FK “Alberts”, ko pirmā apļa spēlē 3.septembrī izbraukumā pārspēja ar 7:5.

Uzvaras gadījumā valcēnieši sezonu pabeigs piektajā vietā, zaudējuma vai neizšķirta gadījumā var noslīdēt uz sesto vietu, ja cēsnieki savā pēdējā spēlē izbraukumā pārspēs “DSVK Traktors”.