Ziemellatvija.lv ARHĪVS

Noslēgusies Smiltenes novada kultūras, sabiedriski nozīmīgu vai izglītojošu aktivitāšu projektu konkursa otrā kārta

Noslēgusies Smiltenes novada kultūras, sabiedriski nozīmīgu vai izglītojošu aktivitāšu projektu konkursa otrā kārta

Šī gada 27.oktobrī Smiltenes novada pašvaldības domes kārtējā sēdē deputāti apstiprināja Smiltenes novada kultūras, sabiedriski nozīmīgu vai izglītojošu aktivitāšu projektu līdzfinansēšanas konkursa II kārtas rezultātus.

Līdzfinansēšanas konkursa mērķis ir atbalstīt pasākumus vai aktivitātes, kas tapuši pēc iedzīvotāju vai radošo organizāciju iniciatīvas, kas izglīto sabiedrību, bagātina Smiltenes novada kultūrvidi, sniedzot ieguldījumu Smiltenes novada kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un jaunu kultūras tradīciju radīšanā, novada vārda un tēla popularizēšanā. Šai kārtai projektu līdzfinansēšanas konkursā Smiltenes novada domes budžetā tika atvēlēti 8575,00 EUR.

Konkursam norādītajā laikā tika iesniegti četri projektu pieteikumi. Konkursa vērtēšanas komisija veica izvērtēšanu un apstiprināja visus projektus, kas jāīsteno projektu pieteikumā norādītajā termiņā. Vienošanās tiks slēgtas par šādu projektu īstenošanu:

  • projekts “Dievišķais mūzikas pieskāriens”, iesniedzējs fonds “Mūzikas darbnīca”, līdzfinansējums 2000,00 eiro apmērā;
  • projekts “Māra Leja mūzikā un dejā”, iesniedzējs IU “Skaņa”, līdzfinansējums 1950,00 eiro apmērā;
  • projekts “Palsas laiks”, iesniedzējs Inita Zaharčuka, līdzfinansējums 1413,50 eiro apmērā;
  • projekts “Foto un dzejas grāmata “Gaujiena gadalaikos””, iesniedzējs biedrība “Ravels” līdzfinansējums 1888,20 eiro apmērā;