Ziemellatvija.lv ARHĪVS

Valkā izskanēs koncertprogramma "Ziemas stāsti mūzikā"

Valkā izskanēs koncertprogramma "Ziemas stāsti mūzikā"

Trešdien, 29. decembrī, plkst. 19.00 Valkas pilsētas kultūras namā izskanēs koncertprogramma "Ziemas stāsti mūzikā".

Laikam ziemu tik ļoti gaidām tāpēc, ka tā ir iespēja atkal atgriezties bērnībā, tajās pirmajās satraucošajās sajūtās, kad iepazinām pasauli – gan labo, gan slikto, gan priecīgo, gan bēdīgo. Pats svarīgākais bija sapņot un, protams, būt kopā ar savu ģimeni, vecākiem, vecvecākiem, brāļiem, māsām... Pirmās ziemai veltītās dziesmas ko dzirdējām, stāstus un pasakas ko klausījāmies, ir dzīvas katrā no mums vēl šobrīd.

Šajā Ziemas programmā satiekas trīs pieredzējuši skatuves mākslinieki – aktieris Mārtiņš Vilsons, dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels un komponists Jānis Lūsēns, kuri ar stāstiem, dziesmām, dzejoļiem uzbur tālās bērnības ainas. Visa programma ir kā vienots vēstījums, ka kopā būšana, laipns smaids, tradīcijas, ģimenes vērtības ir mūsu dzīves pamatu pamats. Koncertā skan dažādu autoru dzeja, tautas pasakas un Kārļa Skalbes proza, kā arī populārākās komponista Jāņa Lūsēna dziesmas.

Programmā piedalās:

Jānis Lūsēns – taustiņinstrumenti, zvaniņi u.c.,

Mārtiņš Vilsons – dzejas un prozas lasījumi,

Zigfrīds Muktupāvels – balss, vijole.

Valkas pilsētas kultūras nams, pateicībā mūsu novada mediķiem, ielūdz viņus uz šo koncertu. Par vēlmi saņemt personificētos koncerta ielūgumus lūdzam sazināties ar kultūras nama administratori, tālr. 20235967.

Biļešu iepriekšpārdošana Valkas pilsētas kultūras namā kasē, norēķinoties tikai ar skaidru naudu. Biļetes cena 10 eiro.

Uzmanību!  Apmeklējot pasākumu, būs jālieto sejas maska un jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka apmeklētājs  ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid -19 pēdējo 6 mēnešu laikā,  kā arī personu apliecinošs dokuments un personalizēta biļete. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv

Lūdzam ievērot noteiktos epidemioloģiskos noteikumus!

20211126-1333-koncertprogramma-afisa.jpg