Florbolā uzvara izcīnīta

Aldis Dubļāns

2013. gada 27. janvāris 15:33

450
Kārtējo spēli izbraukumā I līgas čempionātā aizvadījuši "Burtnieku novads/Valka" florbolisti pret SK "Babīte" komandu. Kā jau cerēts, šo spēli izdevās uzvarēt, tiesa tikai pēcspēles soda metienos. Gan pamatlaikā, gan pagarinājumā rezultāts bija 6:6. Diemžēl cerēto trīs punktu vietu čempionāta tabulā varēja ierakstīt tikai divus.

Pirmā trešdaļa beidzās ar 3:2 laukuma saimnieku labā. Otrajā trešdaļā viņi savu pārākumu paaugstināja līdz 6:3. Trešajā periodā mūsējie ieslēdza pilnus apgriezienus un divarpus minūtes pirms pirms spēles beigu signāla viesi panāca neizšķirtu. Piecu minūšu pagarinājumā vārti netika gūti.

Trīs minūtes no pagarinājuma mūsu komanda spēlēja vairākumā. Soda metienos mājinieki neguva nevienus vārtus, bet "Burtnieku novads/Valka" spēlētāji Rolands Kanapolis un Druvis Ruciņš bija rezultatīvi. Tātad spēles beigu rezultāts 6:7. R. Kanapolis savā kontā ierakstīja trīs (2+1) punktus.