Smiltenes čempionāti volejbolā un basketbolā

Guntars Markss

2013. gada 29. janvāris 16:32

6358
Sestdien – Smiltenes Valsts tehnikuma – profesionālās vidusskolas sporta zālē aizritēja Smiltenes čempionāta volejbolā 4 : 4 trešā spēļu kārta.

Šoreiz savā starpā volejbola laukumos sacentās desmit komandas. Izloze vienā apakšgrupā atkal bija savedusi kopā līdzšinējo divu sacensību kārtu finālistus: „Jautrais Ods” un „Mid-Land” komandas. Uzvaru šajā spēlē, kā arī savā apakšgrupā izcīnīja „Mid-Land” volejbolisti.

Otrajā apakšgrupā  bez zaudējumiem nocīnījās „Grundzāles” spēlētāji. Pusfinālā intriģējošākā spēle risinājās grundzāliešu un „Jautrā Oda” komandu starpā. Uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešams trešais – izšķirošais sets, kurā uzvaru ar rezultātu 20:18 svinēja „Jautrā Oda” volejbolisti. Otrajā pusfinālā „Mid-Land” vienība visai pārliecinoši divos setos apspēlēja Blomes otro komandu. Intriģējošā cīņā abas turnīra līdervienības aizvadīja arī finālspēli, kurā šoreiz trīs setu spēlē (izšķirošajā setā rezultāts 16:14) uzvaru svinēja „Mid-Land” komanda, tādejādi revanšējoties saviem sāncenšiem par zaudējumiem iepriekšējo divu posmu finālos, kā arī saasinot cīņu sacensību kopvērtējumā.

Spēlē par trešo vietu „Grundzāle” divos setos pārspēja „Blome-2”  komandu. Tālākajās vietās komandas sarindojās sekojoši: 5v. „Flamango”, 6v. „Palsmane”, 7v. „Ričards”, 8v. „Variņi”, 9v. „Blome – 1”, 10v. „Venden”.

Sacensību nākamā spēļu kārta tiks aizvadīta Variņu pamatskolā.

Svētdien Smiltenes hallē tika aizvadīta Smiltenes atklātā  čempionāta basketbolā pirmā posma priekšpēdējā  kārta.

Par kārtas centrālo spēli izvērtās „top!” un „Grundzāle” komandu spēle. Spēles pirmo pusi veiksmīgāk aizvadīja turnīra līdervienības „top!” komandas puiši, pirms lielā pārtraukuma iekrājot 17 punktu pārsvaru, rezultāts 55:38. Spēles turpinājumā grundzālieši uzsāka aktīvu „pakaļdzīšanos”, kas vainagojās ar panākumiem un skanot spēles pamatlaika beigu signālam rezultāts bija neizšķirts 87:87. Spēles pagarinājumā vairāk spēka, resursu un meistarības izrādījās „Grundzāles” komandai, kas arī svinēja uzvaru spēlē ar rezultātu 99:92. Sandis Rullītis un Uldis Antons uzvarētāju rindās guva attiecīgi 22 un 18 punktus, savukārt „top!” rindās precīzākie punktu guvēji bija Artis Joksts – 31p., un Kristaps Vergins 23p.

Citās šī kārtas spēlēs: „Smiltene’2013” ar rezultātu 88;42 sagādāja kārtējo zaudējumu Smiltenes BJSS jauniešiem /Mārtiņš Sorokins 28p, Agnis Kuprišs 20p; Elviss Markss 15p/; „Vudlande” – „Miško” 101:46 /Edgars Bergmanis 35p, Jānis Uiska 15p; Gatis Rubņikovičs 21p/; „Strenču MRS” – „Bonoparti” 80 : 65 /Gvido Balodis 25p, Armands Vorps 22p; Gatis Palms 32p/.