Ziemellatvija.lv ARHĪVS

Smiltenes novada strītbols 7.-9.klašu grupā

Smiltenes  novada strītbols 7.-9.klašu grupā
29.janvārī  plānotās sacensības strītbolā 7.-9.klašu grupā no Blomes pamatskolas nācās pārcelt uz Smiltenes sporta halli, kas aprīkota ar vairāk basketbola groziem, jo sacensībām pieteicās 19 skolu komandas. Spēles risinājās četros laukumos.

Meiteņu 8 komandas spēlēja divās apakšgrupās un pēc apakšgrupu rezultātiem tālāk cīnījās par vietām.  Uzvaru izcīnīja Smiltenes Centra vidusskolas I komanda (Agate Zobena, Pārsla Kupriša, Iluta Seļugina), nākošajās vietās atstājot Grundzāles pamatskolas I komandas (Liene Zazerina, Monta Veronika Meijere, Ieva Ozoliņa) un Smiltenes Centra vidusskolas III komandas meitenes (Kristīne Skutāne, Ieva Vīksniņa, Liene Rācene).

Zēnu grupā  pieteicās 11 komandas, kas spēlēja trīs apakšgrupās. Ļoti pārliecinoši 1.vietu izcīnīja Smiltenes Centra vidusskolas I komanda (Klāvs Gulbis, Elvis Markss, Edgars Alksnis). 2.vietu izcīnīja Smiltenes ģimnāzijas 9.klases zēnu komanda (Pēteris Kaupe, Roberts Kazainis, Pēteris Ķikuts, Kristaps Krūzītis un Oskars Draulis), 3.vietā atstājot Grundzāles I komandu (Niks Ramanis, Nils Melbārdis, Dāvids Bērtiņš). Ļoti tuvu pirmajam trijniekam bija Bilskas pamatskolas zēni, vienīgi spēļu formula viņiem liedza par to pacīnīties.

Nākošās skolu sacensības notiks slēpošanā 12.februārī plkst.11.00 Launkalnes pagastā, starts pie kafejnīcas “Jautrais ods” (pieteikšanās līdz 11.februārim plkst. 17.00 pie Smiltenes BJSS metodiķes K.Klempneres). 29.februārī Variņu pamatskolā strītbolā sacentīsies 5.-6.klašu grupas meitenes un zēni.