Ziemellatvija.lv ARHĪVS

Smiltenē aizvadītas pirmās Smiltenes atklātā čempionāta basketbolā II kārtas spēles

Guntars Markss

2013. gada 11. februāris 15:01

502
 Smiltenē aizvadītas pirmās Smiltenes atklātā  čempionāta basketbolā II kārtas spēles
Sestdien Smiltenē tika aizvadītas pirmās Smiltenes atklātā  čempionāta basketbolā II kārtas spēles.

Spēcīgāko komandu grupā sīvākā spēle aizritēja „top!” un „Smiltene’2013” komandu starpā. Pirmajā  ceturtdaļā 14 punktu pārsvaru iekrāja „top!” komandas spēlētāji, un likās, ka spēles turpmākā gaita jau ir tikai „formalitāšu” kārtošana. Tomēr „Smiltene’2013” vīriem pamazām punktu starpību izdevās samazināt, un spēles galotnē arī izraut uzvaru ar rezultātu 69 : 68. Ar gūtajiem 23 un 17 punktiem uzvarētāju rindās precīzākie bija Kārlis Muižnieks un Mārtiņš Sorokins, bet „top!” vienībā Artis Joksts atzīmējās ar 19. punktiem.

Līdzvērtīga spēkošanās izvērtās arī „Vudlande” un „Grundzāle” komandu spēlē. Ejot lielajā pārtraukumā divu punktu pārsvars bija grundzāliešiem. Spēles turpinājumā gan nedaudz precīzāki izrādījās „Vudlande” basketbolisti, kuri svinēja uzvaru spēlē ar rezultātu 83 : 75. /Edgars Bergmanis 36p., Andris Jaunzems 17p.; Normunds Pauliņš 27p./.

Grupā, kur komandas sacenšas par 5 – 8vietai „Strenču MRS” basketbolisti ar rezultātu 97 : 49 apspēlēja Smiltenes BJSS jauniešus /Kaspars Ielīts 26p., Dāvis Bajārs 23p.; Elvis Markss 20p./, savukārt „Bonoparti” pārspēja „Miško” vienību ar rezultātu 69 : 49 /Gatis Palms 25p., Gints Palms 14p.; Mārtiņš Kanders 16p./.