Ziemellatvija.lv ARHĪVS

Aizvadītas Smiltenes novada atklātā čempionāta basketbolā kārtējās spēles (Precizēts!)

Guntars Markss

2013. gada 28. februāris 08:43

618
Spraigās, līdzvērtīgās, emocionāliem momentiem bagātās cīņās 23. februārī Smiltenes sporta hallē tika aizvadīta Smiltenes novada atklātā čempionāta basketbolā otrā posma otrās kārtas spēles.

Kā pirmās laukumā devās sacensību pirmā posma līdervienības „top!” un „Vudlande” komandas. Spēli veiksmīgāk iesāka „top!” komanda, kura pēs spēles pirmās ceturtdaļas bija iekrājusi piecu punktu pārsvaru – 13 : 8; spēles turpinājumā pieredzējušiem „Vudlandes” spēlētājiem, uzspiežot pretiniekiem savu lēno, pārdomāto spēles stilu, izdevās spēles gaitu līdzsvarot.

Ejot lielajā pārtraukumā četru punktu pārsvars jau „vudlandiešiem”; vēl pēc nospēlētām 10 minūtēm rezultāts neizšķirts 44:44. Spēles galotnē pieredze tomēr guva virsroku un spēle noslēdzās ar rezultātu 64 : 61 „Vudlande” basketbolistu labā. Andris Jaunzems uzvarētājiem guva 24p., Ulda Slapjuma kontā 19p.; „top!” rindās precīzākie punktu guvēji ar attiecīgi 12 un 11 gūtajiem punktiem bija Matīs Mežulis un Rimants Šakars.

Rezultatīvi spēli pret „Grundzāle” vienību iesāka komandas „Smiltene’2013” basketbolisti, spēles pirmajā pusē iekrājot jau desmit punktu pārsvaru. Spēles otrajā daļā grundzālieši rezultāta starpību pamazām izdevās sadeldēt un piecas minūtes pirms spēles beigām arī izvirzīties vadībā ar piecu punktu pārsvaru. Tomēr spēles pašu galotni atkal veiksmīgāk nospēlēja „Smiltene’2013” komanda, panākot uzvaru spēlē ar viena punkta pārsvaru ar rezultātu 64 : 63. Aivis Junkers 20p., Normunds Liepa 17p.; Ivars Blīgzna 24p, Normunds Pauliņš 22p.

Ar viena punkta pārsvaru noslēdzās arī „Bonoparti” un „Strenču MRS” komandu spēle, kurā strencēniešiem spēles pēdējā ceturtdaļā neizdevās noturēt iepriekš iekrāto 14 punktu pārsvaru un nācās piedzīvot zaudējumu Blomes komandai ar rezultātu 70 : 71. Uzvarētājiem Arnis Palms guva 17p., Gatis Palms 13p, savukārt „Strenču MRS” rindās ār 31p. Izcēlās Gvido Balodis.

Ceturtajā spēlē  šīs kārtas spēlē „Miško” spēlētāji ar rezultātu 89 : 22 apspēlēja Smiltenes BJSS jaunos basketbolistus. Andris Bērziņš un Kaspars Kozlovskis uzvarētāju rindās guva attiecīgi 23p. un 20p.; Emīls Gaismiņš zaudētājiem – 9p.

Dienu iepriekš  atliktajā turnīra pirmās kārtas spēlē „Grundzāle”  pārliecinoši ar rezultātu 110 : 41 apspēlēja Smiltenes BJSS komandu. Sandim Rullītim 37p., Gunāram Mašinam 22p.; Elvim Marksam 14p.

Sacensību otrā  posma noslēdzošā kārta notiks šo svētdien, 3. martā, kad:

11.00  „Bonoparti” – „Smiltenes BJSS”

12.30 „Vudlande” – „Smiltene’2013”

14.00 „Strenču MRS – „Miško”

15.30 „top!” – „Grundzāle”

PRECIZĒJUMS:

Svētdienas basketbola spēļu grafikā radušās izmaiņas: 12.30 paredzētā spēļe starp "Vudlande" un "Smiltene'2013" komandām notiks 14.00, savukārt 14.00 paredzētā spēle starp "Strenču MRS" un "Miško" komandām notiks 12.30