Smiltenes novada atklātais čempionāts basketbolā - finiša taisnē (PRECIZĒTS!)

Guntars Markss

2013. gada 19. marts 16:33

524
 Finiša taisnē ir nonācis Smiltenes novada atklātais čempionāts basketbolā. 9.martā tika aizvadītas čempionāta pusfinālspēles. Pirmie laukumā devās „Vudlande”  un „Smiltene’2013” basketbolisti.
ŠEIT FOTO

Spēli ar sekmīgiem Kārļa Muižnieka un Aivja Junkera trīspunktu metieniem sekmīgāk iesāka „Smiltene’2013” spēlētāji, tomēr spēles pirmās ceturtdaļas turpinājums aizritēja līdzīgā cīņā. Spēles turpinājumā aizvien vairāk iespēlējās „Vudlande” līderi Edgars Bermanis un Uldis Slapjums, un vudlandieši pārliecinoši pārņēma spēles iniciatīvu savās rokās un noslēdza spēli ar rezultātu 94 : 70 /16:14, 29:22,23:11,26:23/.

Uzvarētāju rindās E.Bergmanis un U.Slapjums izcēlās ar attiecīgi 41 un 21 punktu guvumu, savukārt „Smiltene’2013” rindās precīzākie bija A.Junkers 21p., un K.Muižnieks 20p.

Daudz sīvākā cīņā aizritēja otra pusfinālspēle, kurā „top!” basketbolisti sacentās ar „Grundzāle” vienību. Spēles sākumā iniciatīva vairāk piederēja grundzāliešiem, kuri pirmās ceturtdaļas izskaņā sasniedza 9 punktu pārsvaru. „top” spēlētāju izredzes mazināja arī Rimanta Šakara gūtā trauma – rokas lūzums.

Tomēr šis negadījums vairāk saliedēja „top!” komandas spēlētājus, kuri spēles turpinājumā sāka demonstrēt pārdomātāku spēli un ceturtās ceturtdaļas sākumā rezultāts tika izlīdzināts. Spēles izskaņā „top!” rindās vairākkārtīgi rezultatīvi iniciatīvu uzņēmās Artūrs Elmeris, kas arī sekmēja „top!” uzvaru spēlē ar rezultātu 99 : 90 /16:22, 25:20, 22:26, 36:22/. Rezultatīvākie spēlētāji „top!” rindās bija Artūrs Elmeris – 33p., un Artis Joksts 24p.; savukārt grundzāliešiem Ivara Blīgznas kontā 32p, Normundam Pauliņam – 26p.

Līdz ar to 23.martā čempionāta finālā sacentīsies „Vudlande” un „top!” komandas, savukārt turnīra trešās vietas ieguvēji tiks noskaidroti „Smiltene’2013” komandas un pagājušā gada šī turnīra ieguvēji „Grundzāle” basketbolisti.

Spēles par trešo vietu sākums pulkstens 14.00; finālspēle –  15.45

PRECIZĒJUMS
:
Diemžēl atkal ir nelielas korekcijas sestdienas basketbola spēlēs:
Tātad: spēle par trešo-ceturto vietu starp Grundzāle un Smiltene'2013 komandām sāksies 15.30