Latvijas kausa orientēšanās sportā - Aronas kauss

Māris Stabiņš

2013. gada 29. aprīlis 12:23

255

27. un 28.aprīlī Vietalvā- Mailēs notika jau ceturtais Latvijas kausa orientēšanās sportā etaps Aronas kauss. Šoreiz bijām patīkami pārsteigti ka sniega stipri mazāk kā tas bija Azimutā trešdien Kapusilā. Tas bija saglabājies tikai dziļākajās ieplakās un orientieristi varēja izbaudīt skriešanu praktiski bez sniega klātbūtnes.

Kuplā skaitā sacensībās startēja arī Azimuts OK un Smiltenes BJSS orientieristi. Šoriez bijām ceturtais klubs pēc dalībnieku skaita ar 22 dalībniekiem.

Pārliecinoši abās dienās un kopvērtējumā uzvarēja Agnija Caune S-12 ,  Vita Cīrule S-45 un Gunta Dudele   S-50.

Pirmajā dienā vidējā distancē vēl uzvarēja Aldis Lapiņš   V-60 ,otrajās vietās Ilgvars Caune

V-14 un Otārs Putrālis V-40, trešajās vietās Hanna Gabriela Ziemiņa S-10, Artūrs Pauliņš V21E , Vents Lupkins V21A un Jānis Nulle V-45.

Otrajā dienā garajā distancē vēl uzvarēja Anete Čama S-16,  otrajā vietā Jānis Biezais V-60, trešajās vietās Anna Anete Strazdiņa S-10 , Zanda Stabiņa S-12, Jānis Nulle V-45, Guntars Puntulis V-50 un Aldis Lapiņš V-60.

Artūrs Pauliņš otrajā dienā nestartēja, jo devās uz treniņnometni Zviedrijā.

Kopvērtējumā vēl   2. vietā Aldis Lapiņš, 3. vietā Hanna Gabriela Ziemiņa , Anete Čama, Vents Lupkins, Jānis Nulle, Guntars Puntulis V-50 un Jānis Biezais.

Ceturtās vietas Annai Anetei Strazdiņai, Zandai Stabiņai, Elīnai Skopānei S-14, Otāram Putrālim

Piektā vieta Ilgvaram Caunem.

Sestās vietas Matīsam Slikšjānim V-16 , Pārslai Kuprišai S-16 un Mārim Satbiņam V-45.