Ziemellatvija.lv ARHĪVS

Ilvija Jakovina: Pircējs dod priekšroku kvalitatīvam produktam

Ilvija Jakovina Z/S “Veckūkuri”

2013. gada 24. oktobris 12:53

598
Ilvija Jakovina: Pircējs dod priekšroku kvalitatīvam produktam

 Dodoties iepirkties, cilvēks nonāk zināmas izvēles priekšā – iegādāties pašmāju vai ārzemju ražotāju produkciju, izvēlēties preci par augstāku vai zemāku cenu, taču pircējs aizvien dod priekšroku kvalitatīvam produktam, novērtējot tā izcelsmi un ražošanas specifiku. Arī pēc socioloģisko un tirgus pētījumu kompānijas “Pontus Dati” veiktās aptaujas, noskaidrojies, ka 62% iedzīvotāju izvēlas produktu, kas ir apliecinājis savu kvalitāti un augsto pievienoto vērtību. 


Esam gandarīti, ka cilvēki Latvijā joprojām dod priekšroku pašmāju vērtībām. Mūsu ražotie “Mans piens” jogurti tiek atzinīgi novērtēti gan dažādās izstādēs, gan tiek atpazīsti veikalu plauktos. Ja pircējs ir drošs par produkta izcelsmi un kvalitāti, tad viņš ir gatavs maksāt arī nedaudz lielāku summu par savu pirkumu. 

2010. gadā, līdzās svaigpiena ražošanai, sākām ražot arī jaunu, eksperimentālu produktu – rupjmaizes jogurtu ar augļu vai ogu piedevām, tas bija iecerēts kā kvalitatīvs produkts, domāts pircējam, kas vēlas gan veselīgu, gan garšīgu jogurtu un ir par to gatavs maksāt, un šobrīd varam apgalvot, ka patērētājs to novērtē un atzīst par tiešām konkurētspējīgu. Šis jogurts ēdams ar karoti kā sātīgs deserts vai pat kā atsevišķa maltīte, īpaši labs vakaros, kad “kārojas ko garšīgu”, bet negribas nodarīt pāri figūrai.


“Mans piens” rupjmaizes jogurts ar dzērvenēm, aprikozēm, melnajām plūmēm, riekstiem un āboliem, rozīnēm un kanēli un graudu pārslu jogurts ar zemenēm, ķiršiem, bumbieriem, šokolādi un smiltsērkšķiem tapis no svaiga piena, kam pievienoti attiecīgi ieraugi, cukurs, rupjmaize vai graudu pārslas un augļi vai ogas lielos gabalos. Ar to šis jogurts atšķiras no saviem konkurentiem – maize, graudu pārslas un augļi ir ne tikai sagaršojami, bet arī mutē sajūtami. Jogurts ir vienas porcijas – 200 gramu – trauciņos vai arī ģimenei domātā spainītī. “Mans piens” piedāvā arī balto jogurtu bez piedevām. 


Z/S “Veckūkuri”  ražo jogurtus arī svētku reizēm, kā, piemērams, īpašo Ziemassvētku un Mīlestības jogurtu. Patērētāji īpaši iecienījuši “Amaretto”  jogurtu ar ķiršiem un mandeļu skaidiņām. Vasarā vairāk pieprasīti esot sāļie jogurti ar dillēm, ķiplokiem vai kaltētiem tomātiem un baziliku, kas labi sader ar svaigiem dārzeņiem, kartupeļu pankūkām, grillējumiem.