Ziemellatvija.lv ARHĪVS

„Kurši” revanšējas valmieriešiem

Sestdien, 3.decembrī, 2015. gada spēles Latvijas Florbola čempionātā vīriešiem Virslīgā atklāja Liepājas "Kurši" viesojoties Valmierā, kur sīvā cīņā ar 4:5 valmierieši piekāpās viesiem un „Kurši” revanšējās par turnīra pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu. Labākais spēlētājs valmieriešiem Kaspars Janēvičs.

Septembrī, kad "Valmiera/ViA" viesojās pie Liepājas "Kuršiem", valmieriešiem pamatlaika izskaņā izdevās likvidēt divu vārtu deficītu, bet pagarinājumā, pateicoties spēlējošā trenera Aigara Belasova realizētajam soda metienam, arī svinēt uzvaru ar 9:8. Atbildes mačā, kas vakar notika Vidzemes olimpiskajā centrā, pēc pirmā perioda rezultātu tablo vēstīja par neizšķirtu (1:1), otrās trešdaļas laikā minimālu pārsvaru ieguva "Kurši" (3:2), bet pēdējā perioda sākumā valmieriešiem vajadzēja nepilnas divas minūtes, lai pārņemtu vadības grožus – 4:3. Tiesa, Kurši tulīt pat atjaunoja neizšķirtu (4:4), bet 50.minūtē guva, kā vēlāk izrādījās, uzvaras vārtus – 5:4.

Par labāko starp valmieriešiem kļuva divu vārtu autors Kaspars Janēvičs, 2 (1+1) punkti Gata Liepiņa kontā. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Gintu Siliņu, kurš ar 3 (1+2) punktiem bija arī rezultatīvākais.

FBK "Valmiera/ViA" – Kaspars Janēvičs 2 (2+0), Gatis Liepiņš 2 (1+1), Aigars Belasovs 1 (1+0), Mārtiņš Kājiņš 1 (0+1), Ričards Eglītis 1 (0+1).

"Kurši" – Gints Siliņš 3 (1+2), Kristofers Capļins 2 (2+0), Ralfs Kukuks 1 (1+0), Ričards Dēvits 1 (1+0), Edgars Freimanis 1 (0+1), Kristaps Ošs-Ervics 1 (0+1).

Nākamo spēli FBK „Valmiera/ViA” aizvadīs jau šodien Vidzemes Olimpiskajā centrā, uzņemot viesus no galvaspilsētas- FK „Rīga”, spēles sākums 15:30, ieeja bez maksas