Ziemellatvija.lv ARHĪVS

FBK „Valmiera/ViA” atgūstas no zaudējumu sērijas

Piektdien, 10. janvārī, FBK "Valmiera/ViA" savā laukumā sīvā cīņā ar 8:5 pārspēja Stalbes "Pārgauju". Par labāko spēlētāju Valmieras komandā atzina tieši no "Pārgaujas" pārnākušo Ivo Balodi, kuram šī bija pirmā spēle "Valmiera/ViA" sastāvā.

Spēles 1.periodu abas komandas uzsāka līdzvērtīgi. Līdz pat 14 minūtei netika gūti vārti un tikai 14:05 minūtē FBK „Valmiera/ViA” spēlējošais treneris Aigars Belasovs atklāja komandas rezultātu. Tam sekoja arī atbildes vārti no pretinieku puses, kā rezultātā periods noslēdzās ar neizšķirtu- 1:1.

2. periodā sīvā cīņa par katru laukuma centimetru turpinājās, katra komanda guva pa diviem vārtiem un pārtraukumā, pirms noslēdzošā perioda, devās ar rezultātu 3:3.

Noslēdzošo spēles periodu atklāja Gatis Liepiņš, kurš 40:24 minūtē valmieriešiem guva 4 vārtus, izvirzot komandu vadībā. Tam sekoja atbildes metiens arī no SK „Pārgauja”. 3.perioda pirmajā pusē valmieriešiem tomēr izdevās atrauties vairāk, izvirzoties ar rezultātu 6-4. Lai gan SK „Pārgauja” atguva vienus vārtus, tomēr vairāk atspēlēties viņiem neizdevās. FBK „Valmiera/ViA” guva vēl vienus vārtus, kam sekoja arī pēdējais  metiens tukšos vārtos. Spēle pār SK „Pārgauja” tika uzvarētaar rezultātu 8:5. Par labāko spēlētāju tika atzīts FBK „Valmiera/ViA” jaunieguvums – Ivo Balodis, bet pretinieku komandā Gatis Gailis.

FBK „Valmiera/ViA”- Mārtiņš Broks 2 (2+0), Aigars Belasovs 2 (2+0), Kaspars Janēvičs 2 (1+1), Gatis Liepiņš 2 (1+1), Ivo Balodis 2 (0+2) Krišs Lužinskis 1 (1+0), Mārtiņš Kājiņš 1 (0+1), Mārcis Mednis 1 (0+1), Matīss Salmiņš #1 (1+0).

SK „Pārgauja”- Gatis Gailis 2 (1+1), Oskars Balodis 2 (2+0), Aivis Ādminis 1 (0+1), Lauris Ābols 1 (0+1), Rolands Jānelsiņš 1 (1+0), Artūrs Gūtmanis 1 (1+0)